Tsananguro pfupi:
Ruzivo rweChigadzirwa
Matagi eChigadzirwa
Pfupiso yezvigadzirwa
Mashandisirwo ekushandisa
Kununura Moto muMakambani Makuru ePetroleum neMakemikari
Kune gasi rinobvira moto, kubuda kwemvura, kunogona kuputika munzvimbo yekununura
Kununura utsi, magasi ane chepfu uye anokuvadza munharaunda
Vanoda kudzima moto pedyo nepedyo uye vashandi vari pedyo nenzvimbo inokonzeresa njodzi
Hunhu hwechigadzirwa
1.★ Kushandisa Utsi
2.Kuona ★ magasi ane chepfu uye anokuvadza
Magasi masere uye maparamita maviri ezvakatipoteredza
3.★ kubata: N 6500
4.★ Puratifomu yeRobhoti Network Cloud
Zviratidzo zvikuru zvehunyanzvi
4.1 Marobhoti:
1.Zita: Robhoti rekuona utsi hwemoto
2.Modhero: RXR-YC25000BD
4. Kusimbiswa kweMitemo yeIndasitiri yeMoto: Mamiriro eUnyanzvi eGA 892.1-2010 Fire Robots Chikamu 1
7.Simba: Batiri remagetsi, ternary lithium
8.Saizi: kureba 1964 mm× upamhi 1298 mm× kukwirira 1543 mm (Chiyero ichi chinoenderana nemushumo wekuongorora weNational Fire equipment quality Supervision and Inspection Center)
9. Dhayamita yedhiraivha: 2130 mm (Chiyero ichi chinoenderana nemushumo wekuongorora weNational Fire Equipment Quality Supervision and Inspection Center (CNPC)
10. Huremu: ≤ kg 870
12.★ daro rekudhonza :≥100 m (dhonza mabhandi maviri emvura akazara eDN80))
13. Kumhanya kwekufamba :0~1.36 m/s, Kuchinja kumhanya kweRemote control pasina step
16. Kureba pamusoro pemusoro: ≥250 mm (Chiyero ichi chinoenderana nemushumo wekuongorora weNational Fire equipment Supervision and Inspection Center)
17.★ nzvimbo kubva pasi :194 mm( Iyi parameter inoenderana nemushumo wekuongorora weNational Fire Equipment Quality Supervision and Inspection Center (NCQPC)
18. Kona yekudzikamisa divi: ≥45°
19. Nguva yekufamba netsoka: ≥ h 2.5
20. Hupenyu hwese: ≥10 maawa
22. Kureba kwekutumira vhidhiyo: 1500 m
28. Chiteshi Chekudzora: Chiteshi Chekudzora Chinobatwa Nemaoko Chedhijitari Chakabatanidzwa
4.2 Sisitimu yekuburitsa utsi hwemarobhoti:
1.Muchina wekuburitsa mvura: Muchina wekuburitsa mvura muRedel
2.★ vhoriyamu yemhepo: m³/h 25,000
3.★ kona :-3~16°
4.★ Muchina weCITIC weKukwirira kweCITIC: mm 1210
5. Kumanikidzwa kushanda: 1.0~1.2 MPa
6. Chinongedzo chemvura: DN80 chivhariso chekukurumidza cheJapan
7.★ Modhi Yekutyaira: Kutyaira Kwemvura
8.★ mvura inoyerera zvakanyanya: 620 marita/min
4.3 Sisitimu yekuferefeta marobhoti:
2.Kureba kwechikuva chekusimudza ★ chinodzivirira kuputika: kukwirira kwekutanga: 1326 mm, kukwirira kwechikuva 2133 mm
CH4: VOL 0-100 muzana
CO: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 ppm
Kureba kwekupisa: -25°C kusvika 60°CC
Hunyoro: RH kusvika 90 muzana RH 0 muzana
4.4 Kunzwisisa vhidhiyo neruzha rwerobhoti:
3. Mapikisheni ekamera: mamiriyoni emifananidzo yeHD, resolution ye1080 P, angle yakafara 60°
4.★ Dziviriro yeKamera: IP68
5. Zvinodiwa zvehunyanzvi zvekutenga ruzha: kutora ruzha rwemumunda uri kure, zviri nyore kunzwisisa mamiriro evanhu vakavharirwa, daro rekutorwa kwemamita mashanu, frequency range 20 Hz ~ 20 kHz, sensitivity ≥40 dB
4.5 Magadzirirwo ekugadzirisa terminal yekudzora kure
1. Zviyero: 410*310*70 mm (Hapana kukwirira kwedombo)
2. Huremu hwakazara: kg 6.5
4. Chikuva chehurongwa hwekutonga: sisitimu yekushandisa yewindows7
5. Maawa ekushanda :8 maawa
10. Chinja cheKudzora Kuona System Lift: Ehe, Chinja cheKuzvigadzirisa Poindi
11. Kuchinja kweVhidhiyo: Ehe, Kugadzirisa Poindi Yega
12. Kudzora otomatiki basa rekudhonza: Ehe, kushandura kwega kwega poindi
13. Basa rekudzora mwenje: hongu, kushandura kwekuzvigadzirisa poindi, mhinduro yekuzvivharira paPC
4.6 Mashandiro eInternet:
1. Basa reGPS: Nzvimbo yeGPS, track inogona kubvunzwa
4.7 Zvimwe:
Kugadziriswa kwechigadzirwa
1.Robhoti rekuona utsi hwemoto ×1
2.Chiteshi chekudzora chiri kure chinobatwa neruoko ×1
3.Chaja yemotokari (54.6 V)×1 seti
4.Chaja yekudzora kure (19.6 V)×1 seti